Gérard STRICHER

Gérard STRICHER

(1948)

Gimė 1948-aisiais metais menininkų šeimoje Prancūzijoje. Nuo pat vaikystės svajojo būti menininku. Savamoklis jis įsitraukė į café dailininkų bendruomenę, dalyvaudavo galerijos atidarymuose. Aktyviai įsitraukęs į bendruomenės veiklą jis tapo gerbiamu tarptautiniu vadybininku, o tai jam atvėrė galimybes keliauti ir tapti Pasaulio piliečiu”. Horizontų plėtimas bei žmonių tyrinėjimas, o taip pat ir nuolat besikeičiantys peizažai pamažu sluoksniavosi ir dėliojosi jo pasąmonėje, tam, kad vėliau nugultų ir paveiksluose. Autorius įsigijo seną gamyklą, kurioje įsirengė savo studiją ir joje pradėjo aktyviai kurti.

2007-ais metais Paryžiuje buvo surengta autoriaus paroda, kurioje jis buvo pristatytas galerijoms ir kolekcionieriams. 2010-aisiais metais sulaukęs entuziastingos reakcijos iš Bartlow” galerijos Čikagoje pradėjo savo, kaip menininko karjerą Amerikoje. Gerard Stricher darbai yra Empire banke Sprinkfilde, Misuryje (JAV), taip pat keliose prestižinėse privačiose galerijose.

Nuo 2017-11-09 iki 2017-12-31 galerija „Menų Tiltas“ organizavo tarptautinę parodą „Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik“ ir Gérard Stricher buvo vienas iš parodos menininkų. Paroda vyko Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus, M. Žilinsko dailės galerijoje, Kaune.
 

 

Svetainių kūrimas: UAB Vilniaus dizaino biuras