Apie mus

Modernaus ir šiuolaikinio meno galerija „Menų tiltas“ išskirtinį dėmesį skiria XX–XXI a. užsienio ir lietuvių dailininkų kūrybos reprezentavimui; ilgus metus rūpinasi Lietuvos išeivijos dailės išsaugojimu, puoselėjimu ir sklaida. Galerijoje kasmet rengiamos personalinės ir grupinės išeivių bei šiuolaikinių menininkų parodos. Atstovaujami menininkai yra itin vertinami tarptautiniu mastu; pelnę įvairių apdovanojimų ir įvertinimų. Šie menininkai savo kūryboje demonstruoja klasikinių meno technikų išmanymą ir jų tęstinumą, sąveikaujant su šiuolaikinio meno tendencijomis. Todėl mūsų organizuojamose parodose ir renginiuose pamatysite daug modernios ir ekspresyvios šiuolaikinės tapybos, piešinių, keramikos, gaivališkos skulptūros ir jautrios grafikos kūrinių.

Svarbu paminėti ir kitas galerijos veiklas – galerijos menininkai yra atstovaujami  tarptautinėse meno mugėse, periodiškai rengiami tapybos plenerai Lietuvoje, Italijoje, Prancūzijoje bei organizuojamos kilnojamosios plenerų parodos įvairiose užsienio ir Lietuvos galerijų erdvėse.

GALERIJOS SIŪLOMOS PASLAUGOS

  • Ekspozicinės erdvės nuoma individualioms ir grupinėms parodoms rengti. Galerija „Menų tiltas“ turi dvi parodų sales. Bendras galerijos parodinis plotas – 85 m2. Galerijos sienų aukštis – 2,85 m.
  • Automobilio, pritaikyto transportuoti kūrinius, nuoma.
  • Paveikslų kabinimas, pagalba pritaikant interjere.
  • Konsultavimas įsigyjant meno kūrinį, pagalba formuojant kolekciją.
  • Meno vakarų organizavimas įmonėms.
Nuotrauka: Joana Suslavičiūtė

Turite klausimų?

VšĮ MENŲ TILTAS © 2022 | Sukurta Mindaugodizainas.lt