Serge LABEGORRE

Serge Labégorre gimė 1932-aisiais metais, šiuo metu gyvena ir dirba pietvakarių Prancūzijos regione, Fronsac mieste. Didžiausias padrąsinimas visiškai atsiduoti menui įvyko 1966-ais metais, kai menininkas pasirašė sutartį su viena Anglijos galerijų. Nuo to karto šis šiuolaikinio ekspresionizmo meistras be perstojo rengia parodas Prancūzijoje bei kitose pasaulio šalyse. Serge Labérgorre paveikslai eksponuojami Paryžiaus, Tulūzos, Bordo galerijose Prancūzijoje bei tokiuose miestuose kaip Tokijas, Ženeva, Briuselis, Niujorkas, San Franciskas, Londonas, Ciurichas ir kt.

Jis yra vienas ryškiausių portretistų-ekspresionistų Prancūzijoje. Jo kūriniuose atsiskleidžia širdį veriančios, dramatiškos arba raminančios temos. Išraiškingi potėpiai, pasižymintys ryškiu kontrastu tarp fono ir personažų, sužadina emocijas, iš ramybės perkelia į apmąstymus, iš sukrėtimų į perversmą.

 

Nuo 2017-11-09 iki 2017-12-31 galerija „Menų Tiltas“ organizavo tarptautinę parodą „Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik“ ir Serge Labérgorre buvo vienas iš parodos menininkų. Paroda vyko Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus, M. Žilinsko dailės galerijoje, Kaune.

Autoriaus kūriniai

Turite klausimų?

VšĮ MENŲ TILTAS © 2022 | Sukurta Mindaugodizainas.lt