Gérard STRICHER

Gimė 1948-aisiais metais menininkų šeimoje Prancūzijoje. Nuo pat vaikystės svajojo būti menininku. Savamoklis jis įsitraukė į café dailininkų bendruomenę, dalyvaudavo galerijos atidarymuose. Aktyviai įsitraukęs į bendruomenės veiklą jis tapo gerbiamu tarptautiniu vadybininku, o tai jam atvėrė galimybes keliauti ir tapti „Pasaulio piliečiu”. Horizontų plėtimas bei žmonių tyrinėjimas, o taip pat ir nuolat besikeičiantys peizažai pamažu sluoksniavosi ir dėliojosi jo pasąmonėje, tam, kad vėliau nugultų ir paveiksluose. Autorius įsigijo seną gamyklą, kurioje įsirengė savo studiją ir joje pradėjo aktyviai kurti.

2007-ais metais Paryžiuje buvo surengta autoriaus paroda, kurioje jis buvo pristatytas galerijoms ir kolekcionieriams. 2010-aisiais metais sulaukęs entuziastingos reakcijos iš „Bartlow” galerijos Čikagoje pradėjo savo, kaip menininko karjerą Amerikoje. Gerard Stricher darbai yra Empire banke Sprinkfilde, Misuryje (JAV), taip pat keliose prestižinėse privačiose galerijose.

Nuo 2017-11-09 iki 2017-12-31 galerija „Menų Tiltas“ organizavo tarptautinę parodą „Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik“ ir Gérard Stricher buvo vienas iš parodos menininkų. Paroda vyko Nacionalinio M.K.Čiurlionio dailės muziejaus, M. Žilinsko dailės galerijoje, Kaune.

2018 m. spalio mėnesį Europos sostinių galerijos – „Protée“ Paryžiuje, „MM“ Briuselyje, „Lindengrün“ Vienoje bei „Menų tiltas“ Vilniuje pristatė gyvybe ir siautulinga energija trykštančią, sodriomis spalvomis užburiančią prancūzų menininko Gérard’o Stricher tapybą. Kiekvienoje šių galerijų, viena po kitos, buvo pristatytos personalinės dailininko parodos, kuriose eksponuojama po dvi dešimtis šio menininko drobių. Paroda veiks iki lapkričio 19 d.

Autoriaus kūriniai

Turite klausimų?

VšĮ MENŲ TILTAS © 2022 | Sukurta Mindaugodizainas.lt